Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOUZOVÝ REŽIM - COVID-19

Vzhledem k aktuální nákazové situaci reflektujeme doporučení vlády a Komory veterinárních lékařů a s okamžitou platností zavádíme do odvolání následující opatření:

1) STRIKTNĚ VYŽADUJEME OBJEDNÁVÁNÍ klientů (přes Reservio nebo telefonicky). Preferovány budou platby kartou. Hlavní dveře budou zamčené a do čekárny budeme pouštět po jednom. ZVAŽTE, PROSÍM, NUTNOST VAŠÍ NÁVŠTĚVY!

2)
DOČASNÁ ZMĚNA ORDINAČNÍCH HODIN PO DOBU KARANTÉNY OD 23. BŘEZNA: DENNĚ 9 - 11 A 13 - 16 HOD.

2) AKUTNÍ STAVY I MIMO TYTO HODINY ŘEŠÍME PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ.

3) 1 ZVÍŘE = 1 ČLOVĚK. Do ordinace bude ke každému ošetření vpuštěn se zvířetem pouze JEDEN klient. Snažíme se tak maximálně omezit potkávání klientů v čekárně a ordinaci a chránit tak vás i sebe. Pokud je zvíře nezvladatelné v jednom člověku, zvažte nutnost návštěvy nebo nás kontaktujte a domluvíme se.

4) Klienti, kteří se v posledních dvou týdnech vrátili z ciziny nebo přijdou s viditelnými příznaky akutního respiračního onemocnění nebudou do ordinace vpuštěni.

5) Každoroční přeočkování dospělých zvířat je možno odložit až o 2 měsíce bez propadu imunity. Řádné přeočkování však prozatím odmítat nebudeme, pokud splníte předchozí body. U rozočkovaných štěňat a koťat je však časové rozmezí uvedené v očkovacím průkazu vhodné dodržet.

6) Zubní zákroky do odvolání neobjednáváme.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem, ať tato opatření zvládneme s rozumem a ve zdraví