Jdi na obsah Jdi na menu
 


POZOR, ZMĚNA OD 1. 10. 2018

Milí klienti, ráda bych Vás informovala o chystaných změnách v chodu ordinace. Z různých osobních, profesních a zejména časových důvodů jsem se rozhodla k 30. 9. 2018 ukončit své sedmileté působení ve Dvorech. Co to znamená pro vás?

1) Od 1. 10. dojde ke vcelku zásadní změně ordinačních hodin na "Růžáku" (věřím, že pro vás k lepšímu a vyhovující čas najde většina z vás), v ordinaci mne najdete každý pracovní den v dopoledních i odpoledních hodinách. Večerní hodiny v pondělí a ve čtvrtek díky své popularitě zůstanou zachovány.

     po 9 - 11 a 16 - 20

     út 9 - 11 a 13 - 17

     st 9 - 11 a 16 - 20

     čt 9 - 11 a 13 - 17

     pá 9 - 11 a 13 - 16 

2) Vámi vcelku oblíbený online rezervační systém dostál již teď určitých úprav tak, aby bylo optimalizováno využití času v ordinaci. Jiné množství času je potřeba na očkování a zběžnou kontrolu stálého pacienta, jiné na vyšetření nemocného pacienta nebo registraci nově příchozích a jiné na operace nebo drobná ošetření a vyzvednutí léků nebo krmiva. To vše je teď časově zohledněno v objednávkách automaticky a doufám, že nový systém pro vás bude přehledný a rychle si zvyknete.

3) Poslední dobou je vcelku zájem o výjezdy k pacientovi - i s tím bude nový rozvrh počítat, protože nelze za pacienty jezdit v ordinačních hodinách, můj den má pouze 24 hodin jako ten váš a nemohu a nechci ho nadále trávit od rána do pozdního večera jen prací. Výjezdy bude potřeba stejně jako dosud domluvit buď osobně nebo telefonicky, rezervační systém se na ně nevztahuje.

4) Protože se od začátku snažím vycházet vstříc stálým a dlouhodobým klientům, kteří chtějí mít "toho svého jednoho veterináře", nadále platí možnost akutního ošetření po telefonické domluvě. Mějte na paměti, že mimo ordinační hodiny se mi dovoláte pouze z telefonního čísla, které máte vedené u mne v kartotéce, čímž mi odpadají telefonáty od klientů, kteří ke mně jinak vůbec nechodí. Stálým klientům naopak zůstává ta výhoda, že v nouzi nebudou muset řešit, kam se obrátit např. v pozdních večerních hodinách. Zároveň však velmi prosím o soudnost a použití selského rozumu. Jestliže má chlupáč problém již několik dní, velmi pravděpodobně už to dalších pár hodin do rána nebo do pondělí počká. I já jsem jen člověk a může se stát, že vám telefon z různých důvodů nezvednu nebo budu mimo domov, nebude možné vám vyhovět a dostavit se hned do ordinace, ale pokud to jen trochu půjde, lze se domluvit na konkrétní čas nebo alespoň poradit, kam se obrátit, pokud situace opravdu nesnese odklad.

To je zatím z novinek vše, pravděpodobně ještě přijde pár dalších, ale na těch je ještě potřeba zapracovat, dozvíte se později.

ZE SRDCE DĚKUJI všem věrným a doufám, že mi zachováte i nadále svou přízeň. Myslím, že nastávající změny mi dovolí věnovat každému pacientovi více času individuálně a zároveň se z toho nezbláznit a také trochu normálně žít.

P. S. Noví pacienti stále vítáni!